top of page
❄ Jediný SERVIS lyží v Bratislave kde si lyže brúsia aj OLYMPIONICI
❄ Servis vykonávame do 24h alebo za príplatok na počkanie
❄ Máme lepšie ceny ako konkurencia vďaka modernej AUTOMATICKEJ technológii

SERVIS LYŽÍ AKO PRE OLYMPIONIKOV

Reichmann SF 4 Race.jpg

Reichmann SF-4 Race

Plneautomatizovaná servisná stanica, ktorá nám umožňuje vykonávať servis zimnej výstroje v rekordne krátkom čase. V podstate aj na počkanie. Špeciálnou funkciou je tvorba štruktúry sklznice podĺa 2 dôležitých parametrov: Úroveň znalosti lyžiara a spôsob jazdenia. Dokážeme tak sklznicu pripraviť pre skúseného freeridového lyžiara ale aj pre lyžiara začiatočníka.

reichmann DTS U II Race.jpg

Reichmann DTS-U II Race

Dokonale ostré hrany vďaka strojovej presnosti. Bez ostrých hrán je to ako na ojazdených pneumatikách - nebezpečné a náročné na ovládanie. Tento stroj robí len jednu vec - brúsi hrany - ale dokonale. Hrany dokonale vybrúsené Vám zabezpečia ideálnu stopu na svahu a bezpečné brzdenie v akejkoľvek situácii. A vďaka zrkadlovo hladkému výbrusu, vydržia hrany lyží a snowboardov dlhšie.

VOSKOVANIE

reichmann BWM 350 C.jpg

Reichmann BWM 350 c - Profesionální lyžiari majú svojho "wax-era", lebo dobre vedia, že správne navoskované lyže rozhodujú o cenných sekundách v cieli. My máme tiež svojho strojového wax-era. Dokáže automaticky meniť teplotu vosku a aplikovať tak len správne množstvo vosku. Potom je to na svahu už len vás ako rýchlo budete v cieli 

Reichmann Glide Master.jpeg

Reichmann Glide Master - Ekologický voskovací stroj. Každoročne si u nás požičia lyžiarsku výstroj tisíce zákazníkov. Aby sme pri takom množstve lyžiarov aspoň trochu prispeli k ochrane prírody, používame tento stroj na aplikovanie špeciálnej ekologickej náhrady bežného vosku, ktorý spoľahlivo vydrží 7 dní na sklznici. Tento spôsob voskovania používame prevažne pre výstroj na zapožičanie.

Reichmann WAX FUTURE WALL SPEED.jpg

Reichmann WAX FUTURE WALL SPEED - Inovácia voskovania na úrovni svetových lyžiarskych pohárov pre Vás. Pomocou infračerveného žiarenia a tepla sa vosk opatrne dostane hlbšie do pórov sklznice. Vďaka hĺbkovej penetrácii vosku vydrží vosk na sklznici oveľa dlhšie.

ZACELENIE SKLZNICE

Wintersteiger SBI

Stroj, na ktorom lyže pripravíme na bezproblémové finálne dokončenie. Na tomto stroji obrúsime všetky nečistoty a nerovnosti na sklznici a bočných hranách a prebytočné zvyšky materiálu po zalievaní.

Wintersteiger SIGMA SBI.jpg

OBNOVA SKLZNICE

Riechmann POLYMAT 2 - Na výrazne zničenú sklznicu bez hlbokých rýh používame na obnovu sklznice tento automat. Stroj aplikuje výplňový materiál do všetkých poškodených častí a lyža tak ostane perfektne rovná a hladká. Lyže či snowboardy tak možu ďalej pokračovať na ďalšie servisné kroky ako vyrezanie štruktúry, brúsenie hrán, voskovanie a leštenie.

Reichmann POLYMASTER.jpg

Reichmann POLYMASTER - Ak si sklznica vyžaduje "osobný" prístup, lebo je až príliš poškodená, tak sa o ňu postaráme touto ručnou zalievacou pištolou. Opatrne a precízne vieme zaceliť aj tie najhlbšie ryhy a vrátiť tak lyže alebo snowboard opäť na svah. Ak teda máte staršiu výstroj, ktorá vyzerá na zahodenie, skúste sa u nás zastaviť a my sa ich pokúsime zrenovovať.

OBRÚSENIE HRÁN

Reichmann DTS Pro.jpg

Reichmann DTS-U Pro

máme ešte jeden profesionálny stroj len pre opracovanie hrán s prívlastkom HQT = High Quality Tuning. Prečo? Lebo robíme servis aj pre našich partnerov, ktorými sú lyžiarske školy a preto že nás baví robiť servis aj pre profesionálnych lyžiarov. Tentokrát pár technických údajov, ktoré hovoria za všetko:  Brúsenie lyží a snowboardov so systémom keramického brúsenia bočných hrán a tuningom spodnej hrany so systémom HQT. Opracovanie všetkých 4 hrán v jednom chode, možnosť navolenia rôznych programov pre daný typ lyže. Uhlovanie bočnej hrany 90-87 a uhlovanie spodnej hrany 0,5-1,5. Individuálne programy pre lyže. Takto je zabezpečený ideálny brus bočnej a spodnej hrany, vďaka čomu je lyža ľahko ovládateľná. Jednoducho bez kompromisov ...

bottom of page